מה גרם לסוכנות הנדל"ן לידרס להיות הסוכנות הגדולה והמצליחה בהרצליה בתוך 5 שנים ?

יניב מסביר כי שני הדברים החשובים לו לקידום העסק הוא ההון האנושי, סוכני הנדל"ן, הצוות והיכולת הטכנולוגית.

Facebook
Twitter
LinkedIn

משולש ההצלחה של "לידרס": ההון האנושי, חדשנות וטכנולוגיה

 

ליניב אדרי, הבעלים של משרד התיווך "לידרס" חשוב לא רק להיות סוכנות הנדל"ן הגדולה בהרצליה, כפי שהוא כיום, אלא גם להנהיג ולהוביל, באופן שהולם את שם המשרד שבחר. יניב (42), תושב הרצליה מילדות, גר בהרצליה עם אשתו יאנה ושלושת ילדיהם. לתחום הנדל"ן נכנס לפני 11 שנים, לאחר שחזר מחמש שנים של שהות באירלנד. "נושא הנדל"ן תמיד קסם לי", הוא מספר, "בפרט האפשרות לעבוד עם אנשים, לייעץ ולהיות שם בשבילם בעסקה הכלכלית הכי חשובה שניתן להגשים עבור אדם".

בשנת 2014, החליט לפתוח את סוכנות הנדל"ן "Leaders" יחד עם צוות של סוכני נדל"ן מיומנים במכירת דירות יד שניה ושיווק פרוייקטים בהרצליה. המשרד, הממוקם ברחוב ארלוזורוב 1 בהרצליה, מונה כיום כ-20 אנשי מקצוע, בהם 15 סוכני נדל"ן מיומנים ומקצועיים, צוות אדמיניסטרציה, מחלקת ניהול פרויקטים וצוות שיווק דיגיטלי, נושא זה מהווה ליבת העשייה של המשרד בכל הנוגע לחזון המשרד כמוביל ומנהיג, חדשני וטכנולוגי.

יניב מסביר מדוע בחר את השם "לידרס": "היה לי חשוב ליצור שם שכל אחד יכול להתחבר אליו ולא לשים את השם שלי בפרונט. בתהליך המחשבה של חיפוש השם חשבתי מה יאפיין אותנו הכי טוב מבחינת הערכים כמובילים בתחום המקצועי והטכנולוגי תוך שימוש בשיווק הדיגיטלי: פייסבוק, גוגל, טבולה שהיא פלטפורמת פרסום כתבות".

יניב מסביר כי שני הדברים החשובים לו לקידום העסק הוא ההון האנושי, סוכני הנדל"ן, הצוות והיכולת הטכנולוגית. נתחיל עם הצוות: כל מי שמצטרף ל"לידרס", מחזיק ברישיון תקף ממשרד המשפטים ועובר הכשרה ייחודית במסגרת תכנית ייעודית התואמת את החזון והשאיפה של לידרס, תכנית הכשרה שאין דומה לה בענף הנדל"ן.

מתווך מומלץ בהרצליה סוכנות נדל

צוות "לידרס" הרצליה – הון אנושי ברמה גבוהה

בסיום תכנית ההכשרה והחניכה, מתבצע תהליך במהלכו מתחיל הסוכן לקיים ממשקי עבודה עם לקוחות, באופן אשר מאפשר מתן שירות בסטנדרט הגבוהה ביותר. במסגרת תכנית ההכשרה, מועברים תכנים מקצועיים במגוון היבטים הנוגעים לתחום הנדל"ן- החל ממיסוי, תכנון ובנייה, שמאות, וכמובן- שיווק.

כפי שכבר ציינו, יניב מקפיד להיות בחזית הקידמה הטכנולוגית והשיווק הדיגיטלי ועושה שימוש בכלים ייחודיים בענף שיווק הנדל"ן. "הפלטפורמות הרגילות שאיתם עובדים רוב אנשי המקצוע הם לוחות האינטרנט וקבוצות הפייסבוק. החשיפה השיווקית הרחבה באמצעים שלנו נועדה כדי למצוא את אותו קונה האחד שיהיה מוכן לתת את התמורה המקסימילת עבור המוכר. דרך הקמפיינים השיווקים הדיגיטיליים שאנו עושים אנו מגיעים לקהל לקוחות גדול יותר באופן משמעותי. יש לנו מערכות דיוור חכמות שנותנות מענה מהיר ללקוחות שלנו, תהליכי  אוטומציה פנים משרדית שמייעלים את העבודה של הצוות שלנו. אנו עובדים עם מערכת החתמה דיגיטלית ולא מחתימים טפסים כמו פעם. בנוסף אנחנו משרד שעובד גם עם הרבה תושבי חוץ והצוות שלנו יודע היום לתת מענה בשפות: אנגלית, צרפתית רוסית וספרדית".

יניב אדרי לידרס הרצליה

ואיך אפשר לדבר עם איש נדל"ן מבלי להתייחס לתקופה המיוחדת שפוקדת אותנו כבר כמעט חצי שנה. יניב משחזר: "גם בתקופת הסגר המשכנו לעבוד בשלושה אופנים: חלק מהסוכנים על פעילות שימור קשר עם לקוחות. גם בתקופה  של אי בהירות, היה לנו חשוב לעמוד לרשות לקוחות המשרד במענה בזום ובטלפון. מטבע הדברים היו לנו פגישות מעטות ביחס לימי השגרה אך מאחר והיינו צריכים להשלים תהליכי מכירה ורכישה עבור לקוחותנו, חלקנו המשיך לתת שירות  וסגרנו מספר עסקאות בתקופה הזאת, אבל לא במספרים שהיינו רגילים בשגרה. לא פחות חשוב, ניצלנו את הזמן להתבוננות פנימית לתוך העסק שלנו ולשפר את המערכות הטכנולוגיות והשיווקיות שלנו".

יניב, איך פעלתם לאחר הסרת הסגר?

"מהרגע שיצאנו מהסגר הכנו את עצמנו לגל מאוד גדול של פניות ואכן הקונים חזרו יותר מהר מהמוכרים. שבועיים לאחר סיום הסגר הוצפנו בכמות הפניות כי נוצר צוואר בקבוק, רבים עצרו תהליך חיפושים ונוספו עוד אנשים שהצטרפו לתהליך. חודש אחרי הסגר כבר ראינו התייצבות מבחינת עסקאות, די המשכנו מהנקודה שהיינו לפני הקורונה רק בשינוי אחד, עטיית מסכות, הקפדה יתרה על היגיינה ושמירת מרחק- כללים לפיהם אנו פועלים גם כיום, שמירה על בריאותנו ובריאות לקוחותינו הינה ערך עליון".

הקורונה תשפיע על שוק הנדל"ן בהרצליה?

 

"בטווח הארוך לא תהיה לקורונה השפעה על שוק הנדל"ן ומחירי הדירות בהרצליה. מהסיבה שהפער בין ההיצע לביקוש הוא מאוד גבוה בהרצליה וגם אם נראה ירידה בביקושים הרי שזה לא יטה את הכף מכיוון שהתחלות הבנייה וההיצעים עדיין ממשיכים להיות נמוכים. הורדת מס הרכישה יחד עם הבנה ששוק המניות אינו יציב כמו שוק הנדל"ן יובילו עוד רוכשים להכנס לשוק, כלומר עוד ביקושים. בנוסף אנו מזהים מגמה מצד תושבי חוץ לשים יתד בארץ. סוגיה נוספת הינה הפרסומים השונים בדבר ביטול תכנית מחיר למשתכן אשר תתן את אותותיה על שוק הנדל"ן".

חושבים למכור או לקנות נכס בהרצליה ? סוכני הנדל"ן בלידרס לרשותכם השאירו פרטים

תגובות

אולי יעניין אותך

פוסטים אחרונים

לידרס בפייסבוק

נשמח לשוחח

למידע נוסף השאירו פרטים

דילוג לתוכן