נווה ישראל הרצליה

 השכונה הבאה של הרצליה : פנינת נדל"ן בלב הרצליה

שכונת נווה ישראל הממוקמת בין שכונה גליל ים החדשה לשכונת הרצליה הצעירה היא ללא ספק פנינת הנדל"ן הבאה בהרצליה ופונטציאל  השקעה מצויין למשפחות צעירות ומשקיעים, בסביבה שקטה, נוחה ונגישה. מגמת עליית המחירים מורגשת היטב בשכונה וצפויים לה עוד עליות בשנים הקרובות

 

העיר הרצליה, המשתרעת מחוף הים התיכון לעומקו של דרום השרון, היא אחת הערים המצליחות והמבוקשות כיום בישראל. בכל שכונות העיר מתרחשת מגמה של צמיחה, התחדשות והתפתחות, המלווה בעליית מחירים המשקפת את הביקוש הגבוה לסביבה האיכותית ולתנאים המצוינים שהעיר מציעה.

 

הרצליה – עיר בצמיחה מתמדת

מאז היווסדה לפני קרוב למאה שנה, גדלה הרצליה והפכה ממושבה קטנה לעיר משגשגת שלא מפסיקה להשתפר ולהתחדש. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לסוף אוגוסט 2021 מתגוררים בהרצליה 101,429 תושבים והיא גדלה בקצב גידול שנתי של 1.5%. הדירוג החברתי-כלכלי של העיר עומד על 8 מתוך 10 ולא בכדי השכר הממוצע של תושבי העיר גבוה מהממוצע הארצי. מערכת החינוך בהרצליה מדורגת במקום השני מבחינת השקעה כספית והיא נמנית מבין הערים המובילות את דירוג אחוזי הזכאים לבחינות בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב.

בהרצליה שכונות וותיקות לצד שכונות חדשות, ובכולן מתרחשת תנופת בנייה של פרויקטים חדשים ופרויקטים של התחדשות עירונית, המגדילים את היצע הדירות והשירותים המוצעים לתושבי השכונות. אחת השכונות המתפתחות ביותר בעיר היא שכונת גליל ים החדשה, הכוללת פרויקטים חדשים של חברות הנדל"ן המובילות במשק: צמרות יצחקי, פרשקובסקי, אזורים, אפריקה ישראל ועוד. הפרויקטים בשכונה נבנים בסטנדרטים חדשים של בניה ירוקה וכוללים שפע של מרחבים ציבוריים שקטים ומוריקים, שטחי מסחר ומוסדות חינוך חדשים שנבנים בימים אלו.

 

 

 

איכות חיים – התחדשות עירונית בפרויקטים מתקדמים בשכונת נווה ישראל

שכונת נווה ישראל הוותיקה, המונה כ 3401 תושבים, ממוקמת בין שכונת גליל ים החדשה במערב לנווה אמירים ורמתה השרוןבדרום והרצליה הצעירה במזרח, בסמוך אליה ממוקמת שכונת גליל ים המבוקשת. שכונת נווה ישראל מאופיינת בבנייה צמודת קרקע מרובי דירות קטנות וכוללת הרבה מגרשים ישנים ובניינים המיועדים לפרויקטים של התחדשות עירונית. ההיסטוריה של העיר מלמדת כי מחירי הדיור בשכונת נווה ישראל היו נמוכים מאלו שבשכונות הצמודות לה, אך כיום אנו עדים לתיקון ולמגמת עלייה בביקוש למגורים בשכונה על-ידי משפחות צעירות ומשקיעים שמזהים את הפוטנציאל הגבוה ואת ההזדמנות לרכוש דירה במחירים יותר נמוכים מהשכונות השכנות  – שעתידים לעלות משמעותית בעתיד הקרוב.

רמות המחיר בשכונת נווה ישראל עלו בשנתיים-שלוש האחרונות בעיקר בשל יציאתם לפועל של פרויקטים חדשים להתחדשות עירונית. שני הפרויקטים הראשונים של תמ"א 38 ברחוב הר מירון 5 ו-7 הסתיימו ונחטפו מייד. בימים אלו מתבצע פרויקט נוסף ברחוב בר כוכבא, גדול בהרבה, הנקרא מתחם הגפן. הפרויקט, המבוצע על-ידי חברת ICR מקבוצת קנדה ישראל, כולל פינוי של תשעה בניינים עם 124 יחידות דיור ובנייה של 400 דירות חדשות של 3-5 חדרים על-פני שמונה בניינים מעוצבים בני שבע עד ארבע-עשר קומות, אותם תכננה האדריכלית המובילה קיקה בראז'. בהתאם לסטנדרטים המתקדמים של הפרויקט החדש במתחם הגפן, הוא כולל בתוכו גם חנויות, בתי קפה, שטחי מסחר, גני ילדים ושטחים ירוקים לרווחת תושבי האזור.

עוד אחד מהגורמים המובילים לביקוש הדירות העולה בשכונת נווה ישראל הוא החיבור התחבורתי החדש של השכונה אל היציאה מהעיר, דרך שכונת גליל ים. את היציאה הארוכה והמפרכת החליפה דרך מהירה בהרבה, המחברת את התושבים לאיילון ולכבישים הראשיים המובילים לתל-אביב, לאזור התעשייה הרצליה ולכל רחבי הארץ – עובדה המהווה גורם משיכה מרכזי להייטקיסטים רבים שעובדים באזורים אלו.

אחרי שעות העבודה והלימודים, מציעה השכונה לתושביה שפע של פעילויות – טיול בפארק הפורח המוקם במרכזו של מתחם הגפן, שלל חוגים במתנ"ס השכונתי, בילוי בבתי הקפה החדשים, חיי חברה תוססים וגם שקט ושלווה המאפיינים את השכונה מימים ימימה – בקיצור, איכות חיים!


נווה ישראל – שכונה מבוקשת הנמצאת במגמת עליית מחירים

כפי שניתן להתרשם מהנתונים המופיעים באתר מדלן, מחירי הדירות והמחיר למטר רבוע עלו מאוד בשנים האחרונות, בעוד מחירי הדיור בהרצליה גבוהים יותר ממחירי הדיור בכל הארץ בכלל וממחוז תל-אביב המבוקש בפרט. מחירי הדירות בשכונת נווה ישראל נמצאים גם הם בעלייה מתמדת וצפויים לעלות אף יותר. בהתאם, גם הביקוש להשכרת דירות בשכונה הוא גבוה מאוד וחיי המדף שלהן קצרים ביותר.

בפרויקט מתחם הגפן נמכרו עד כה כבר למעלה מ-130 דירות, שהן יותר מ-50% מסך הפרויקט – כולן מיועדות לאכלוס בעוד כשלוש שנים. על-פי אתר רשות המיסים, דירת ארבעה חדרים בגודל של 91 מטר נמכרה ב-3.130 מיליון ₪, ודירת חמישה חדרים בגודל 150 מטר נמכרה ב-3.66 מיליון ₪. עסקה נוספת המופיעה באתר רשות המיסים, מדווחת על דירת שלושה חדרים בגודל 77 מטר שנמכרה ב-2.610 מיליון ₪.

חברות הנדל"ן, המעידות על עלייה גוברת במגמת הביקוש לדירות וקרקעות בשכונת נווה ישראל, צופות עלייה משמעותית במחירי הדירות, שתגבר בקרוב אף יותר, כאשר יגמר מלאי הדירות הזמינות למכירה במתחם הגפן ופרויקטים חדשים יצאו לפועל. חברות אלו ממליצות למעוניינים לרכוש דירה למגורים או להשקעה בהרצליה – להזדרז ולבדוק את היצע הדירות בשכונת נווה ישראל , להנות מעליות המחירים הצפויות בשכונה ולקחת חלק במגמת ההתחדשות העירונית שצוברת תאוצה.

לפרטים נוספים על דירות למכירה והשכרה בשכונת נווה ישראל:

לידרס – סוכנות תיווך נדל"ן הרצליה

נשמח לשוחח

למידע נוסף השאירו פרטים

דילוג לתוכן