קוטג' בהרצליה

לקנות קוטג׳ בהרצליה עם לידרס

דף הבית » לקנות קוטג׳ בהרצליה עם לידרס

קוטג' בהרצליה כי המשפחה התרחבה, הקריירה שלכם משגשגת והבית שלכם בדירה הזו הפך להיות קצת לחוץ מדי, קטן מדי.

מצד שני, השיקולים הם רבים מאוד ואתם מתלבטים כי אתם בטח רוצים להישאר יחד או בקרבת ההורים. האם כדאי לכם להגדיל את שטח המגורים לבית גדול יותר?

קוטג' בהרצליה – הגדרת המטרות לפני הכל

לפני הכל, חשוב להגדיר מהו התקציב שאתם מוכנים להשקיע בדירה, כאשר זהו פרמטר חשוב אשר בעיקר יקבע היכן בדיוק בהרצליה פיתוח עליכם לחפש מאחר וישנן שכונות מסוגים שונים ולא כל שכונה או בית יוכלו לענות על הצרכים שלכם, ולכן יש להתחשב בתקציב לרכישת הדירה שיהיה בסכום שתוכלו לעמוד בו.

 

סוכנות התיווך לידרס יעזרו לכם במענה על הצרכים שלכם מסביבת המגורים. לפעמים, למצוא קוטג׳ ראוי למחייה זו עשויה להיות מלאכה לא פשוטה כלל, ולכן אנחנו כאן בשבילכם בדיוק למען מענה על המטרות הללו.

קוטג' בהרצליה – מענה על הצרכים המשתנים

חשוב להבין שמציאת קוטג׳ ראוי למגורים זה ממש לא קל, גם בשכונה שמלאה בבתים למכירה וגם בשלל סוכנויות אחרות של תיווך בהרצליה, וזאת מכמה סיבות.

קודם כל, לרוב, אין שפע של קוטג׳ים למכירה, כמו כמות הדירות בהרצליה פיתוח שנמכרות ומושכרות, בעיקר מאחר ומתגוררות בבתים גדולים כאלו משפחות  שכבר מיושבות שם שנים ואין להם צורך במעבר לשום מקום אחר, בזכות שטח המחייה הנוח שהקוטג׳ בהרצליה מעניק למשפחות הללו, והן שם כדי להישאר.

 

כל הכיף במחייה בקוטג׳, הוא המרחב הגדול והמרווח שיש בו, הגינה, המרפסות, ריבוי החדרים והגודל של כל חלל ברחבי הבית. זה מעניק איכות חיים שונה משל דירה ולכן גם הכדאיות.

התאמה לכל בני הבית לשנים קדימה

כאמור, השיקול של רכישת קוטג בהרצליה הוא אמור להיות שיקול של מחייה בבית הזה במשך שנים רבות, והידיעה שיעברו, יצאו ויכנסו אליו בני משפחה רבים ובמשך כמה דורות קדימה.

המחייה בקוטג׳ מאפשרת לילדים להישאר עם הוריהם כשהם עדיין קטינים וגם כשהם כבר בוגרים באותו הבית, ועדיין לקבל ספייס מרווח ולא צפוף של חדר בלבד עם ארון ומיטה, ובכך להשקיע כלכלית, נפשית ואת הזמן הראוי ללימודים, להתפתחות אישית וזוגית וגם כלכלית לפני בניית המשפחה, הקריירה או בית משלהם.

 

כמו כן, היתרון בקוטג׳ בהקשר של בני הבית המבוגרים יותר, הוא המחשבה של השימוש הראוי בשטח המרווח של הבית וההנגשה שלו לקראת הגיל השלישי, כך שההורים יוכלו גם להישאר איתכם וכל המשפחה תוכל לעזור אחד לשני.

והם יוכלו להזדקן בכבוד, בעזרת האמצעים שתעניקו לרשותם, כמו הנגשת הבית מבחינת מרחב חללי כל חדר, אמצעי עזר בחדרי השירותים והאמבטיה, נגישות מבחינת חדרי האמבטיה והשירותים לצרכי המבוגרים.  יש לתת את החשיבות בתכנון פרטים רבים כמו המעבר בין קומה לקומה בית ומענה על צרכים כמו שימוש בכסא גלגלים או עגלות במקרה הצורך, ואפילו הקלה בסחיבת הקניות במדרגות וכדומה.

 

לפעמים נראה כי המחשבה על הדברים הללו נראית רחוקה מכם שונות אור- אך בפועל היא יכולה לשרת ולתרום לא רק להוריכם המבוגרים- אלא גם לכם בעתיד, כשתצטרכו.

יש מי שיהיה לצידכם בתהליך

אם להתנהל בחוכמה ושיקול דעת נכון בבחירתכם את בית החלומות שלכם, ולהיעזר בתיווך בהרצליה כמו לידרס, תוכלו לקבל תוצאות רבות ופרוסות בפניכם לגבי מבחר הבתים הפרטיים בהרצליה פיתוח שעומדים למכירה.

אנחנו מלווים את הלקוחות שלב שלב בתהליך בצורה מקצועית, מייעצים לו לפי הצרכים שלו מחיפוש הבית הרצוי, וניתן אף למצוא באתר שלנו ייעוץ של תכנון התקציב ושירותי שמאות אשר יעזרו לכם להעריך את שווי הנכס בו אתם מתעניינים.

למידע נוסף ראו גם: בתים למכירה בהרצליה

 

 

 

 

תוכן עניינים

מוזמנים לשתף:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
מאמרים נוספים:
מתווך מומלץ בהרצליה

מתווך מומלץ בנדל"ן הוא משאב מידע, איש של אנשים, מנתח ומעריך מצבים שונים.  פלא שהוא חיוני כל כך למכירת דירה חלקה ואיכותית? אם הגעתם עד

כמה שווה הדירה שלי בהרצליה
כמה שווה הדירה שלי בהרצליה

כאשר אנחנו נשאלים "כמה שווה הדירה שלי בהרצליה?" אנו מבצעים עבור המוכר ניתוח שוק השוואתי שכולל את כל המידע הבית שלו בהרצליה החל מנסח הטאבו, הגרמושקה היתרי הבנייה

נשמח לשוחח

למידע נוסף השאירו פרטים

דילוג לתוכן