כמה שווה הדירה שלי בהרצליה

כאשר אנחנו נשאלים "כמה שווה הדירה שלי בהרצליה?" אנו מבצעים עבור המוכר ניתוח שוק השוואתי שכולל את כל המידע הבית שלו בהרצליה החל מנסח הטאבו, הגרמושקה היתרי הבנייה ועוד מידע חשוב.

 
Facebook
WhatsApp
Email
"כמה שווה הדירה שלי בהרצליה ? " זוהי שאלה שנשאלת רבות בעת רצון של מוכרים בעת המחשבה למכור את ביתם ולעבור לבית חדש בהרצליה. התשובה לשאלה "כמה שווה הדירה שלי בהרצליה ? " תלויה בהמון פרמטרים שמשפיעים על המחיר הנכון לבקש על הדירה.
הדרך שבה ניתן לתת מענה היא ע"י לקיחת כל הפרמטרים בחשבון בראש ובראשונה מיקום הנכס.
אותה דירה בהרצליה הירוקה המערבית לעומת מרכז העיר יכולה להיות בפערים של מאות אלפי שקלים.
לאחר מכן יש לבחון את כל המאפיינים הנוספים כמו מעלית, ממ"ד מרפסת שמש גודל הדירה מספר החדרים , חריגות בנייה, זכויות בנייה תהליך של תמ"א 38 או פינוי בינוי ועוד מגוון של נתונים שישפיעו על התשובה לשאלה. 
על מנת לתכנן את הצעדים הבאים חשוב לקחת בחשבון לא רק כמה שווה הדירה בהרצליה אלא את כל ההוצאות שיש סביב מכירת הנכס בהרצליה ורכישת הנכס הבא – הוצאות כמו מס שבח, היטל השבחה מס רכישה ותשלום לבעלי מקצוע.
לכן השאלה היא לא כמה שווה הדירה שלי בהרצליה או בכמה אני יכול למכור את הדירה שלי אלא עם כמה אוכל להשאר לאחר כל ההוצאות מסביב וכמה יהיו ההוצאות ברכישה.
אז מה עושים בנוגע לשאלה  "כמה שווה הדירה שלי בהרצליה?" מתחילים באיסוף מידע.
אנו בסוכנות הנדל"ן לידרס מבצעים עבור המוכר ניתוח שוק השוואתי שכולל את כל המידע הבית שלו בהרצליה החל מנסח הטאבו, הגרמושקה היתרי הבנייה ועוד מידע חשוב.
מעבר לכך אנו מכין את כל המתחרים הקיימים לדירה ואת כל העסקאות בהרצליה שבוצעו במאפיינים דומים.
כמובן שאנו מכינים עבור המוכרים אלטרנטיבות במידה ויש רצון לשפר דיור ואת כל ההוצאות הצפויות כדי שיוכלו לקבל החלטות נכונות וכך ניתן לבנות תהליך עם כמה שפחות חוסר ודאות או חששות.
רוצים תשובה לשאלה " כמה שווה הדירה שלי בהרצליה ? "
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר את הפרטים בטופס ואחד מסוכני הנדל"ן שלנו ייצור עמכם קשר כדי להסביר את התהליך לקבל דו"ח לידרס על הבית שלכם בהרצליה.
חשוב לציין שלבעלי נכסים בהרצליה השירות שלנו ניתן ללא עלות וללא התחייבות.

תגובות

אולי יעניין אותך

נשמח לשוחח

למידע נוסף השאירו פרטים

דילוג לתוכן