דירות למכירה ברעננה

"לידרס מביאה סטנדרט גבוה וייחודי בכל הנוגע לשיווק נדל"ן בשוק היד שנייה ופרויקטים חדשים ודירות למכירה ברעננה" אומר ברק שמעוני, שותף ומנהל המשרד ברעננה. "העובדה שלידרס הינה סוכנות נדל"ן עם משאבים ויכולות שיווק טכנולוגיות חדשניות ביותר מאפשרת לנו להשקיע יותר בפרסום ובשיווק של הנכסים המשווקים על ידי המשרד, לזכות לאמון רב מלקוחותינו המוכרים ולייצר תהליך מכירה איכותי עבור לקוחותינו ההופכים לשגרירים וממליצים שלנו בכל עסקה.

 
Facebook
Twitter
LinkedIn

סוכנות הנדל"ן לידרס ברעננה דורגה על ידי אתר מדל"ן בין המשרדים המובילים ברעננה – מהן הסיבות להצלחה?

לידרס הינה בין משרדי התיווך המובילים בדירות למכירה ברעננה. האתר המוביל מדל"ן, דירג את לידרס בין עשרת משרדי התיווך המובילים ברעננה בכמות עסקאות נכון לשנת 2021. צוות המשרד עוסק בליווי מוכרים וקונים בתהליכי מכירה והרכישה, עסקאות שכירות, וכן שיווק של פרויקטים חדשים.

"לידרס מביאה סטנדרט גבוה וייחודי בכל הנוגע לשיווק נדל"ן בשוק היד שנייה ופרויקטים חדשים וודירות למכירה ברעננה" אומר ברק שמעוני, שותף ומנהל המשרד ברעננה. "העובדה שלידרס הינה סוכנות נדל"ן עם משאבים ויכולות שיווק טכנולוגיות חדשניות ביותר מאפשרת לנו להשקיע יותר בפרסום ובשיווק של הנכסים המשווקים על ידי המשרד, לזכות לאמון רב מלקוחותינו המוכרים ולייצר תהליך מכירה איכותי עבור לקוחותינו ההופכים לשגרירים וממליצים שלנו בכל עסקה.

יש לנו מחלקה שמתמחה בשיווק דיגיטלי ופרסום במדיות השונות, כגון פייסבוק, גוגל, טאבולה, אאוטבריין וכדומה. אנחנו מאמינים שצריך כל הזמן להתפתח ולהתקדם ומטמיעים בתהליך כל הזמן מערכות שיווק מתקדמות אשר מייצרות יתרון משמעותי בתהליך השיווק והחשיפה לקונים הפוטנציאליים וכן מביאות לייעול תהליכי העבודה של צוות המשרד. שיטת השיווק הייחודית של לידרס מאפשרת לנו להגשים את המטרות של הלקוחות שלנו על הצד הטוב ביותר ולהגיע לתוצאות מקסימאליות במחיר ובזמן המכירה.

מה עוד מייחד אתכם כסוכנות במכירת דירות ברעננה?

"יש לנו סטנדרט גבוה בכל הנוגע לניהול תהליך מכירה מקצועי ומדויק.  ניקח לדוגמא מוכרים שרוצים למכור את הבית שלהם. הדבר הכי קל זה למהר להעלות פרסום באחד האתרים ולהתחיל לקבל פניות. במרבית המקרים, העובדה שהמוכר שפרסם את ביתו למכירה אינו איש מקצוע מנוסה ומומחה בתהליכי המכירה, מביאה לבזבוז זמן, פערי מידע או נתונים לא מדויקים, תהליך ממושך המביא לשחיקה ופגיעה באטרקטיביות של הבית וכמובן אי מיצוי של התמורה אשר ניתן לקבל עבור הבית. עבודת הכנה מסודרת טרם פרסום ויציאה לתהליך המכירה מביאים לחסכון בזמן ומקסום התמורה אשר ניתן לקבל בתהליך המכירה.

כיצד מתבצע תהליך הכנה טרם יציאה לתהליך מכירה של דירה ברעננה?

סוכני הנדל"ן בלידרס מקפידים לבצע עבודת הכנה מקדימה ומדויקת טרם תהליך המכירה זאת על מנת שכאשר יבוא הקונה הנכון, לא יהיו הפתעות (לא לקונה ולא למוכר). אנחנו מאמינים בשקיפות וקבלת מידע מקיף בנוגע לנכס, ובודקים את כל המסמכים הרלוונטיים לנכס- היתר הבנייה, הגרמושקה (תשריט הנכס על בסיסו ניתן היתר הבנייה) וכן מבצעים בדיקה רישומית ביחס לנכס באמצעות נסח הטאבו .

לצורך קביעת מחיר השיווק של הנכס, אנחנו מבצעים ניתוח שוק וסקירה מקיפה של העסקאות שבוצעו בסביבת הנכס ונכסים מתחרים עם מאפיינים דומים, מציגים בפני המוכר את כלל המסמכים הרלוונטיים וממליצים למוכר על מחיר השיווק המומלץ אשר יביא לתוצאה מקסימאלית למוכר.

אנחנו מקפידים לברר עם המוכר קיומן של תוספות חריגות בנייה אשר יכולות להקשות על תהליך המכירה ובודקים עם אדריכלית מומחית מטעמנו את השפעתן האפשרית על תהליך המכירה.

כחלק מהרצון לייצר ודאות למוכר בכל שלבי תהליך המכירה, אנו מציגים בפני המוכר סקירה של היבטי המיסוי השונים של עסקת המכירה, מס שבח, היטל השבחה וכו ובמידת הצורך מצרפים לתהליך עו"ד המומחה למיסוי מקרקעין על מנת שלא יהיו הפתעות בעסקת המכירה והלקוח יכיר את כל המשמעויות הכספיות וההוצאות בתהליך המכירה.

כאשר אנו מלווים את הלקוחות שלנו באופן שתיארתי, הם מרגישים בטוחים בתוך התהליך, היות ומצד אחד אנחנו יודעים לתת מענה לכל שאלה שעולה להם, ומצד שני, אנחנו גם יודעים להעלות שאלות ולספק תשובות על נושאים שלעיתים הלקוח עצמו לא תמיד יודע שצריך לשאול. ככל שיש ללקוח יותר מידע והתמצאות בתהליך, סף החששות יורד, ותחושת הביטחון גוברת.

לאחר שאנחנו והלקוח מסונכרנים לגבי מטרת המכירה והמחיר המבוקש, אנחנו מאפיינים את קהל היעד הפוטנציאלי שלנו, ואז בונים תוכנית שיווק מקיפה, אשר כוללת אפיון ומיקוד לקהל הקונים הפוטנציאליים הרלוונטיים ביותר לנכס, תוך הפעלת מחלקת השיווק הדיגיטלית שלנו והגעה למקסימום חשיפה לקהל הנכון. בתוך תהליך המכירה, אנחנו עובדים בשקיפות עם הלקוחות שלנו לגבי הפרסום בדיגיטל, מראים להם את הנתונים, את החשיפות, נתונים ממערכות הדיוור שאנחנו מוציאים וכדומה. השקיפות שלנו כלפי הלקוח היא משהו שאנחנו מאד מתגאים בו".

אני מבין שלמרות שבתחום תיווך הנדל"ן אחוז הנשירה מבין הנכנסים לתחום הוא מאוד גבוה, אצלכם כמעט כל מי שמצטרף לצוות כסוכן נדל"ן ממקסם את הפוטנציאל שלו כסוכן נדל"ן. מה הסוד שלכם להצלחה?

יש ארבעה מרכיבים עיקריים, שלדעתי מביאים לכך שכל מי שמצטרף לצוות של לידרס ממקסם את הפוטנציאל שלו כסוכן נדל"ן.

המרכיב הראשון והבסיסי הוא שלא כל סוכן נדל"ן שרוצה להצטרף יכול להצטרף ללידרס. חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אנשי מקצוע ערכיים ומקצוענים, כאלו שלא מסתכלים על הלקוחות מנקודת מבט של עסקה בודדת, אלא מבינים שזאת לא העסקה הנוכחית אלא העסקה הבאה. אנשי מקצוע שמבינים כמה זה חשוב להפוך את הלקוח לשגריר וממליץ. אנחנו מחפשים אנשים שמבינים את הכוח של שיתוף פעולה והדדיות. אנשים שיודעים שכדי להצליח  חייבים כל הזמן ללמוד ולהתפתח ולא משנה כמה זמן אתה בתחום וכמה עסקאות כבר עשית. ברגע שסביבת העבודה שלנו מורכבת מאנשים כאלה, המוטיבציה של כולם עולה משמעותית והדבר מתבטא בתוצאות.

המרכיב השני הוא העובדה שיש לנו משאבים רבים, ואנו משקיעים המון בשיווק, בהרצאות מקצועיות ובמערכות ממוחשבות כדי להפוך את סוכני הנדל"ן בלידרס לטובים ביותר. התפיסה של ניהול הסוכנות הינה שסוכן מקצוען, שמקבל את הכלים ואמצעי השיווק הכי מתקדמים בענף, יביא לתוצאות מעולות עבור לקוחות המשרד. אנחנו מאמינים שהשקעה מתמדת בפיתוח והכשרה מקצועית של צוות הסוכנים הינו חלק משמעותי בהצלחה.

המרכיב השלישי הוא מודל הרווחים. יצרנו מודל חלוקת רווחים ייחודי, שמאפשר לסוכני הנדל"ן שלנו להרוויח 85% משכר הטרחה בעסקה, עניין המגדיל משמעותית את המוטיבציה של הסוכן להצליח ולהתפתח בענף.

המרכיב הרביעי, הוא היכולת לייצר יותר הכנסות גם על ידי הגדלת העסק של כל סוכן, באמצעות הכשרה וליווי של סוכנים חדשים. לצורך הדוגמא סוכן יכול לגייס סוכן חדש, להכשיר וללוות אותו בתחום ובמודל  ייחודי הקיים רק בלידרס, להרוויח מהעסקאות שאותו סוכן יבצע בין 30%-40% מכל עסקה.

כמה מילים על מצב השוק נכון להיום?

נכון להיום אנחנו חווים התייצבות במחירי הנדל"ן לאחר קפיצה של עשרות אחוזים
סביבת הריבית הגבוהה זה מעל עשור משפיע על הביקושים בנוסף ההיצע הפרויקטים החדשים שיצאו לשיווק מתחיל לגדול ביחס לשנה האחרונה שההיצע היה הנמוך ביותר ביחס לשנים האחרונות.

באופן כללי אפשר לומר שהשוק מתחיל לחזור לאיזון ובכל שוק אנחנו יודעים להוציא את המקסימום עבור הלקוחות שלנו הרבה בזכות מאגר הלקוחות הגדול שצברנו לאורך השנים. לפי אתר מדלן אנו עושים יותר עסקאות מכל משרד אחר ומקווים רק להמשיך ולהשתפר.

סוכנות תיווך נדל"ן לידרס

דף הפייסבוק של הסוכנות

תגובות

אולי יעניין אותך

פוסטים אחרונים

לידרס בפייסבוק

נשמח לשוחח

למידע נוסף השאירו פרטים

דילוג לתוכן