בדיקות לפני מכירת נכס

בדיקות לפני מכירת נכס

מה הפעולות שצריך לבצע לפני שמחליטים לפרסם את הבית למכירה ? תמונה1

לפני שנמנה את כל בדיקות לפני מכירת נכס שיש לבצע חשוב לנו לציין שאם אתם בטוחים שביצעתם את כל הבדיקות דעו שאנו נתקלים בלקוחות רבים שבטוחים מעל לכל ספק שהכל בסדר והם יודעים כל שיש לדעת.

בפועל בבדיקה לעומק באמצעות אנשי מקצוע נכונים מגלים דברים שיכולים להשפיע רבות על שווי הנכס ( לטוב ולרע ), על תהליך המכירה ובכלל על ההחלטה למכור.

אלו הן הבדיקות שאנו ממליצים לבצע ( כל הבדיקות הללו אנו מבצעים עבור לקוחותינו באמצעות אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה!

לפני קבלת ההחלטות הכנסו לכאן ותוכלו להשאיר פרטים כדי שנבצע זאת עבורכם ללא עלות.

  1. בדיקת הבית מבחינה משפטית – כלומר לבדוק שנסח הטאבו תקין, החניה והמחסן רשומים  ועוד פרטים חשובים שיש לוודא לדוגמא בירושה שהנכס עבר על שם היורשים.
  2. בדיקת זכויות בנייה – במידה וישנם זכויות נוספות הרי שיהיה בגינן גם חיובים לעירייה ( היטלי השבחה ).
  3. חריגות בנייה – יש לכך משמעויות משפטיות רבות.
  4. הערכת שווי מקצועית – מחיר נכון לבית יכול להניב תוצאה טובה יותר וברוב המקרים גם משליך לגבי היכולת שלנו לרכוש את הנכס הבא.
  5. הוצאות במכירה ובקנייה הבאה – מיסים, היטלים, שכר טרחה של אנשי מקצוע שונים ועוד

בנוסף לעצות אלו אנו ממליצים לבחון את האופציות ברכישה לפני פרסום הנכס ולהבין את היתרונות והחסרונות בביצוע מכירה לפני קנייה ולהיפך.

כל סוכני הנדל"ן של לידרס ואנשי המקצוע הנלווים שתזדקקו לתהליך המכירה או הקנייה עומדים לרשותכם בכל עת התקשרו אלינו   09-9500076

Summary
Article Name
בדיקות לפני מכירת נכס
Description
לפני שנמנה את כל הבדיקות שיש לבצע חשוב לנו לציין שאם אתם בטוחים שביצעתם את כל הבדיקות דעו שאנו נתקלים בלקוחות רבים שבטוחים מעל לכל ספק שהכל בסדר והם יודעים כל שיש לדעת. חשוב שתקראו את המאמר הבא
יניב אדרי
יניב אדרי סוכנות נדלן לידרס
סוכנות נדלן לידרס
Publisher Logo